Consultation for MoldovaConsultation for Moldova, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Moldova; Türkiye’ de bulunan Moldova Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Moldova vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Moldova temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Moldova Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Moldova Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Moldova temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Moldova seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Moldova vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Moldova web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Moldova web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Moldova web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Moldova dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

Moldova Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.istanbul.mfa.md